Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais

  • 60 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Οι επισκέπτες της Νίκαιας μπορούν να μείνουν στο διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais. Υπάρχουν 1 υπνοδωμάτια και 1 μπάνια σε αυτό το διαμέρισμα.

Τα δωμάτια στο διαμέρισμα διαθέτουν μπαλκόνι και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.

Regence Plage By Radisson Blu απέχει 5 λεπτά με τα πόδια και Εθνικό Μουσείο Marc Chagall απέχει 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται κοντά σε Musee International d'Art Naif Anatole-Jakovsky, 4 χλμ. από το κέντρο της πόλης. Calade rooftop restaurant και Regence Plage By Radisson Blu βρίσκονται 5 λεπτά με τα πόδια μακριά. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι το αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής, 5 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα στη Νίκαια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais Νίκαια
Studio Californie Beach
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Californie Beach

7.1
Καλό 36 σχόλια
68 μ από το κατάλυμα
USD 277 USD 249
ανά νύχτα
Studio Moderne Avec Balcon - Plage Et Tramway A Proximite
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Moderne Avec Balcon - Plage Et Tramway A Proximite

8.9
Έξοχο 18 σχόλια
73 μ από το κατάλυμα
USD 178 USD 160
ανά νύχτα
Apartment Cote D'Azur
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Cote D'Azur

106 μ από το κατάλυμα
USD 200 USD 180
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    4,4 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Gare de Nice-Ville
    3,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας06088023354AK
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais περιλαμβάνουν Μουσείο Καλών Τεχνών της Νίκαιας, Ορθόδοξος Καθεδρικός καθώς και Λεωφόρος Avenue Jean Medecin.
    • Ποιο αεροδρόμιο βρίσκεται πιο κοντά στο το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais;
      Το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais απέχει 0,5 χλμ. από το αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais;
      Δίπλα στο το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais θα βρείτε εστιατόρια Calade rooftop restaurant και Regence Plage By Radisson Blu, που απέχουν μόλις 150 μέτρα.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais αποτελεί 60 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    4,4 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Gare de Nice-Ville
    3,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Seafront Apartment Near Promenade Des Anglais Νίκαια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο